header
Kontakt

Autoelektrikár
Baka   č. 163
93004


Tel.: 0905 / 258 362
e-mail: info@autoelektrikar.sk

Zabezpečovacia technika

 

Čo sú "dvojcestné" autoalarmy?

Húkajúca siréna Vášho autoalarmu dnes u ľudí nevzbudí veľkú pozornosť a jediný, koho to zaujíma ste Vy - majiteľ auta. Nie vždy však môžete zaparkovať tak, aby ste na auto videli, alebo aspoň počuli sirénu.)
Ak však máte dvojcestný autoalarm, systém Vám prostredníctvom displeja a akustického hlásiča zabudovaného v diaľkovom ovládači oznámi, že Vaše auto bolo narušené a dokonca špecifikuje aj spôsob narušenia (otras, otvorenie dverí, kapoty...) A to aj vtedy, keď na auto vôbec nevidíte. Komunikácia teda prebieha dvoma smermi - "dvomi cestami": Vy zadávate povely (zapnúť, vypnúť, štartuj, kontrola...) a auto Vás spätne informuje (vykonané, naštartované, poplach od dverí...).


Magicar 9000 AS

Je to model, ktorý je zhodný s Magicar 9000 A. No má pre Vás dve inovácie, ktoré Vám ušetria čas pri montáži:

1.inováciou je oneskorenie dverných vstupov. Čo v praxi znamená, že už nie je potrebné viesť kábel z každých dverí, stačí sa len napojiť na stropné osvetlenie

2.inováciou je 15 sekundový impulz na doťahovanie elektrických okien, vhodné pre vozidlá koncernu Volkswagen group.

 

Magicar 8000 AS

Je to nový model autoalarmu M4000 bez diaľkového štartu.

Disponuje podobnými funkciami ako Magicar 9000 A. Pager dostal nový dizajn s vibračným režimom, zobrazuje aj ukazovateľ teploty interiéru, hodinky aj stav nabitia autobatérie.


Viac informácií nájdete na stránku www.autoalarm.sk